Karolina Karwala
psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia par i małżeństw
W pracy z drugim człowiekiem aktywnie wspieram w budowaniu strategii samodzielnego radzenia sobie oraz w uruchamianiu zasobów, co wiąże się z procesem zdrowienia.
Odbyte przeze mnie całościowe, pięcioletnie szkolenie w nurcie systemowo-ericksonowskim uwrażliwiło mnie na zasoby pacjenta, jego wyjątkowość i potencjał. Terapeutyczna zmiana, w której towarzyszę pacjentowi oparta jest na odkrywaniu możliwości, poszukiwaniu dróg rozwoju i budowaniu relacji. Relację terapeutyczną opieram na autentyczności i uczciwości. W moim warsztacie terapeutycznym perspektywa indywidualna często przeplata się z systemową, co daje możliwość lepszego rozumienia jednostki.
W pracy z drugim człowiekiem aktywnie wspieram w budowaniu strategii samodzielnego radzenia sobie oraz w uruchamianiu zasobów, co wiąże się z procesem zdrowienia.
Oferuję pomoc w formie terapii indywidualnej osób dorosłych oraz terapii par i małżeństw. Zajmuję się również wsparciem psychologicznym i rozwojem osobistym.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W pracy kieruję się Kodeksem Zasad Etycznych Psychologa i Psychoterapeuty. Dbam o terapię własną i rozwój zawodowy, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Oferuję profesjonalną pomoc i wsparcie w następujących sytuacjach:
- depresja, obniżony nastrój
- zaburzenia lękowe
- choroby psychosomatyczne
- zaburzenia emocjonalne
- trudności w relacjach międzyludzkich
- kryzysy życiowe
Cennik:
- psychoterapia indywidualna – (50 min.) – 190 zł
- psychoterapia par i małżeństw – (60 min.) – 250 zł
- psychotherapy in English – (50 min.) – 250 zł
- couples psychotherapy in English – (60 min.) – 290 zł
REKOMENDACJE
Zaświadczenia / diagnozy / opinie
Wystawiam zaświadczenia / diagnozy / opinie wyłącznie w przypadku zgłoszenia przez pacjenta takiej potrzeby przed rozpoczęciem sesji, diagnozy lub procesu psychoterapii.
Osoba, która chce takie zaświadczenie otrzymać zostanie poproszona o przedstawienie sytuacji oraz o podanie celów jego wykorzystania. Jest to spowodowane ochroną terapeuty przed ewentualnymi sytuacjami, w których może on zostać „użyty” do rozwiązywania konfliktów prowadzonych drogą sądową lub do wykorzystania zaświadczenia w celu uzyskania świadczeń państwowych, gdzie nie liczy się wyzdrowienie tylko tzw. wtórne korzyści materialne z pozostawania w chorobie.